9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Lovro Kuščević (HDZ)

Kontakt: 
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/ 4569 477; 01/4569 537
Faks: 01/4569 314
e-mail: klubhdz@sabor.hr

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 14. listopada 2016.; zamjenik zastupnika je Mato Franković
  • zamjenica zastupnika od 9. lipnja 2017. je Sanja Putica
  • zastupniku je prestalo mirovanje zastupničkog mandata dana 18. srpnja 2019.

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice i Hrvatske demokršćanske stranke

Izborna jedinica: