6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Rajko Ostojić (SDP)

Ostojić, Rajko

Rođen je 19. siječnja 1962. u Zagrebu. Završio Medicinski fakultet u Zagrebu (VSS – doktor medicinske znanosti, specijalist internist – gastroenterolog). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske

Izborna jedinica: