4. saziv Hrvatskoga sabora (2.2.2000. - 22.12.2003.)

Vlatko Pavletić (HDZ)

Pavletić, Vlatko

Rođen je 2. prosinca 1930. u Zagrebu. Završio Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, doktor znanosti, akademik. Preminuo u Zagrebu 19. rujna 2007. 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

02.02.2000.

Datum završetka mandata:

22.12.2003.

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

  • potpredsjednik Sabora (od 02.02.2000.)

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: