9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016. - 22.7.2020.)

Božo Petrov (Most)

Petrov, Božo

Rođen je 16. listopada 1979. u Metkoviću. Završio Medicinski fakultet Sveučilišta u Mostaru (VSS - doktor medicine).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

22.07.2020.

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Prethodne dužnosti u saboru:

  • predsjednik Sabora (od 14.10.2016. do 05.05.2017.)
  • potpredsjednik Sabora (od 30.06.2017. do 22.07.2020.)

Izabran:

  • lista Mosta nezavisnih lista

Izborna jedinica: