7. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2011. - 28.12.2015.)

Vesna Škare Ožbolt (DC)

Škare Ožbolt, Vesna

Rođena je 20. lipnja 1961. u Osijeku. Završila Pravni fakultet u Zagrebu (VSS - diplomirana pravnica).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

18.02.2014.

Datum završetka mandata:

28.12.2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je prestalo mirovanje mandata danom 18. veljače 2014.
  • zastupnici je započelo mirovanje mandata danom 22. prosinca 2011.; zamjenica zastupnice je Ivanka Roksandić

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabrana:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice - Demokratskog centra

Izborna jedinica: