6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Miroslav Škoro (HDZ)

Škoro, Miroslav

Rođen je 29. srpnja 1962. u Osijeku. Završio Ekonomski fakultet i Građevinski fakultet u Osijeku. (VSS – diplomirani ekonomist; VŠS – inženjer građevine). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

19.11.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • Zastupniku je prestao zastupnički mandat 19. studenog 2008; zamjenik zastupniku je Berislav Rončević

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: