4. saziv Hrvatskoga sabora (2.2.2000. - 22.12.2003.)

Milan Bandić (SDP)

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

02.02.2000.

Datum završetka mandata:

11.04.2002.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je mandat prestao 11. travnja 2002.; zamjenica zastupnika bila je Marija Lugarić

Stranačka pripadnost:

Izabran:

Izborna jedinica: