5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Milan Bandić (SDP)

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 22 December 2003; zamjenica zastupnika je Marija Lugarić  

Stranačka pripadnost:

Izabran:

Izborna jedinica: