6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Ivan Jarnjak (HDZ)

Jarnjak, Ivan

Rođen je 9. travnja 1941. u Bednji. Završio studij organizacije rada u Zagrebu (VŠS – inženjer organizacije rada). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

  • potpredsjednik Sabora

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: