9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Sanda Kulić Makar (HDZ)

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

27.10.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je započeo mandat dana 14. listopada 2016. kao zamjenici zastupnika Zlatka Hasanbegovića
  • zastupnici je prestao mandat 27. listopada 2016. povratkom izabranog zastupnika Zlatka Hasanbegovića na zastupničku dužnost

Stranačka pripadnost:

Izabrana:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: