6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Gordan Maras (SDP)

Maras, Gordan

Rođen je 13. lipnja 1974. u Zagrebu. Završio Ekonomski fakultet u Zagrebu (VSS – diplomirani ekonomist). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske

Izborna jedinica: