5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Branimir Pasecky (HDZ)

Pasecky, Branimir

Rođen je 26. siječnja 1931. u Smederevu (Srbija i Crna Gora). Završio Višu upravnu školu (VŠS – upravni pravnik; umirovljenik). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: