6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Željana Podrug (HDZ)

Podrug, Željana

Rođena je 21. rujna 1978. u Splitu. Završila Filozofski fakultet u Splitu (VSS - diplomirana učiteljica). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.10.2010.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • prestankom mirovanja mandata zastupnika Ive Sanadera, mandat zamjenici zastupnika prestao je 22. listopada 2010.
  • zastupnici je započeo mandat 11. siječnja 2008. kao zamjenici zastupnika Ive Sanadera

Stranačka pripadnost:

Izabrana:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: