9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016. - 22.7.2020.)

Davor Ivo Stier (HDZ)

Stier, Davor Ivo

Rođen je 6. siječnja 1972. u Buenos Airesu (Argentina). Završio Fakultet političkih znanosti i Katoličko sveučilište u Buenos Airesu (VSS - diplomirani politolog). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 19. listopada 2016.; zamjenica zastupnika je Majda Burić
  • zastupniku je prestalo mirovanje mandata dana 29. lipnja 2017.

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: