7. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2011. - 28.12.2015.)

Davor Ivo Stier (HDZ)

Stier, Davor Ivo

Rođen je 6. siječnja 1972. u Buenos Airesu (Argentina). Završio Fakultet političkih znanosti i Katoličko sveučilište u Buenos Airesu (VSS - diplomirani politolog).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2011.

Datum završetka mandata:

01.07.2014.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 1. srpnja 2013.; zamjenik zastupnika je Tomislav Klarić
  • zastupniku je mandat prestao danom 1. srpnja 2014., a njegov zamjenik Tomislav Klarić nastavlja obnašati zastupničku dužnost zamjenika zastupnika

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: