5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Ivan Šuker (HDZ)

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • od 7. srpnja 2005. zamjenik zastupnika je Ivan Jurkin
  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 22. prosinca 2003.; zamjenik zastupnika je Željko Krapljan

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: