4. saziv Hrvatskoga sabora (2.2.2000. - 22.12.2003.)

Zdravko Tomac (SDP)

Tomac, Zdravko

Rođen je 24. 5. 1937. u Garčinu (Slavonski Brod). Diplomirao na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu; doktorirao na Fakultetu političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu. Preminuo 4. siječnja 2020. u Zagrebu. 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

02.02.2000.

Datum završetka mandata:

22.12.2003.

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

  • potpredsjednik Sabora (od 02.02.2000. do 22.12.2003.)

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske i Hrvatske socijalno-liberalne stranke

Izborna jedinica: