4. saziv Hrvatskoga sabora (2.2.2000. - 22.12.2003.)

Nikica Valentić (HDZ)

Valentić, Nikica

Rođen je 24.11.1950. u Gospiću. Završio Pravni fakultet u Zagrebu; dipl.iur.

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

02.02.2000.

Datum završetka mandata:

22.12.2003.

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: