5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Radimir Čačić (HNS)

Čačić, Radimir

Rođen je 11. svibnja 1949. u Zagrebu (Hrvatska). Završio Arhitektonski fakultet u Zagrebu (VSS – diplomirani inženjer arhitekture). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

23.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • dana 23. prosinca 2003. zastupnik je, prestankom mirovanja zastupničkog mandata, nastavio obnašati zastupničku dužnost
  • dana 9. lipnja 2005. zastupniku je započelo mirovanje zastupničkog mandata; zamjeniku zastupnika Zlatku Koračeviću mandat je započeo 30. lipnja 2005. godine
  • zastupniku je započelo mirovanje zastupničkog mandata 22. prosinca 2003.

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske narodne stranke

Izborna jedinica: