6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Krešimir Gulić (HDZ)

Gulić, Krešimir

Rođen je 23. srpnja 1963. u Oborovu Bistranskom (Bistra). Završio prvi stupanj Fakulteta prometnih znanosti u Zagrebu (VŠS - inženjer prometa). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

15.02.2010.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je završio mandat 15. veljače 2010. podnošenjem ostavke
  • zastupniku je započeo mandat 11. siječnja 2008. kao zamjeniku zastupnika Mladena Barišića

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: