7. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2011. - 28.12.2015.)

Mirela Holy (ORaH)

Holy, Mirela

Rođena je 15. prosinca 1971. u Zagrebu. Završila Filozofski fakultet u Zagrebu, stekla doktorat iz područja humanističkih znanosti (VSS - profesorica etnologije i komparativne književnosti, doktorica znanosti).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2011.

Datum završetka mandata:

28.12.2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • 25. studenoga 2013. zastupnica je postala članicom Održivog razvoja Hrvatske (ORaH) i prestala biti nezavisnom zastupnicom
  • zastupnici je započelo mirovanje mandata danom 23. prosinca 2011.; zamjenik zastupnice je Dan Špicer
  • zastupnici je prestalo mirovanje mandata danom 19. lipnja 2012.
  • zastupnica je 21. lipnja 2013. prestala biti članicom Socijaldemokratske partije Hrvatske te je nastavila obnašati zastupničku dužnost kao nezavisna zastupnica

Stranačka pripadnost:

Klub zastupnika:

Dužnosti u saboru:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabrana:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica: