5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Gordan Jandroković (HDZ)

Jandroković, Gordan

Rođen je 2. kolovoza 1967. u Bjelovaru (Hrvatska). Završio Fakultet političkih znanosti i Fakultet građevinskih znanosti u Zagrebu (VSS – diplomirani politolog; VŠS – inženjer građevine). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: