6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Gordan Jandroković (HDZ)

Jandroković, Gordan

Rođen je 2. kolovoza 1967. u Bjelovaru. Završio Fakultet političkih znanosti i Fakultet građevinskih znanosti u Zagrebu (VSS – diplomirani politolog; VŠS – inženjer građevine).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 11. siječnja 2008.; zamjenica zastupnika je Karmela Caparin

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: