7. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2011. - 28.12.2015.)

Gordan Jandroković (HDZ)

Jandroković, Gordan

Rođen je 2. kolovoza 1967. u Bjelovaru. Završio Fakultet političkih znanosti i Fakultet građevinskih znanosti u Zagrebu (VSS – diplomirani politolog; VŠS – inženjer građevine).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

23.12.2011.

Datum završetka mandata:

28.12.2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 22. prosinca 2011.
  • zastupniku je završilo mirovanje mandata danom 23. prosinca 2011.

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: