5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Zvonimir Sabati (HSS)

Sabati, Zvonimir

Rođen 25. siječnja 1957. godine u Knegincu Donjem (Varaždin). Diplomirao na Elektrotehničkom fakultetu u Zagrebu. Sveučilišni je nastavnik (VSS – diplomirani inženjer elektrotehnike; doktor informacijskih znanosti). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • Dana 1. siječnja 2006. zastupnik je, prestankom mirovanja zastupničkog mandata, nastavio obnašati zastupničku dužnost.
  • zastupniku je započelo mirovanje zastupničkog mandata 22. prosinca 2003. na temelju čl. 9. Zakona o izboru zastupnika u Hrvatski sabor zbog nespojivosti dužnosti. Istoga dana obnašanje zastupničke dužnosti započeo je zamjenik zastupnika Josip Vresk.

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske seljačke stranke

Izborna jedinica: