6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Vojislav Stanimirović (SDSS)

Stanimirović, Vojislav

Rođen je 19. kolovoza 1953. u Tovarniku (Vukovar). Završio Medicinski fakultet u Beogradu (VSS - primarius, doktor medicine, specijalist psihijatar). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 15. listopada 2008.; zamjenik zastupnika je Mile Horvat

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Zastupa manjinu:

srpsku

Izabran:

  • kandidat Samostalne demokratske srpske stranke

Izborna jedinica: