9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Tomislav Tolušić (HDZ)

Rođen 12. veljače 1979. u Virovitici. 

Kontakt:
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/ 4569 477; 01/4569 537
Faks: 01/4569 314
e-mail: klubhdz@sabor.hr 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 14. listopada 2016.; zamjenica zastupnika je Vesna Bedeković
  • zastupniku je prestalo mirovanje mandata dana 27. srpnja 2019.

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: