7. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2011. - 28.12.2015.)

Šandor Juhas (NZ)

Juhas, Šandor

Rođen je 12. lipnja 1954. u Belom Manastiru. Završio Prirodno-matematički fakultet u Novom Sadu (VSS - diplomirani geograf).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

04.04.2014.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat danom 4. travnja 2014. kao zamjeniku zastupnika Deneša Šoje

Stranačka pripadnost:

Nezavisni

Zastupa manjinu:

mađarsku

Izabran:

  • kandidat Saveza mađarskih udruga

Izborna jedinica: