5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Ana Lovrin (HDZ)

Lovrin, Ana

Rođena je 2. prosinca 1953. u Zagrebu. Završila je Pravni fakultet u Zagrebu (VSS – diplomirana pravnica). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • Dana 10. veljače 2006. započelo je mirovanje zastupničkog mandata; istog dana obnašanje zastupničke dužnosti započeo je zamjenik zastupnice Rade Ivas.
  • Zastupnici je započelo mirovanje zastupničkog mandata 25. veljače 2004.; istoga dana obnašanje zastupničke dužnosti započeo je zamjenik zastupnice Rade Ivas.
  • Dana 25. lipnja 2005. zastupnica je, prestankom mirovanja zastupničkog mandata, nastavila obnašati zastupničku dužnost.

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabrana:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: